Silver Mom Necklace - 21416
$16.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10032659
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Sold As
Pieces
Weight
2.40 g
Size (w x h)
6.5x5.5, 6.5x5.5, 6.5x5.5 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$12.40 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
35 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032704 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.94 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 13 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.66 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.82 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032728 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







