Silver Letter J Necklace - 18633
$7.43 USD /Need more than what's in stock?
66 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$8.33 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036270 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.07 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.28 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.60 USD /Need more than what's in stock?
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036271 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.24 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036269 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.23 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036272 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







