51cm Silver Satellite Choker Necklace With Extension - 22848
$12.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10034575
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
1.72 g
Chain Length
42 cm + 9 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
$11.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
155 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.54 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
145 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012120 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
87 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012118 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |





