51cm Silver Cable Bar Necklace With Extension - 22849
$17.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
54 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10034576
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
2.32 g
Chain Length
42 cm + 9 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
$7.10 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
195 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 41 cm + 4 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
224 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.14 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022966 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.47 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
549 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004985 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 45 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012112 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1.6 x 4.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







