Weighing about 1.05g, our 45cm Silver Singapore Chain with Extension - 21852 is sold as pieces. With a vibrant 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, this chain is ideal for daily wear.
40cm Silver Extension Curb Chain - 19679
$7.33 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10029841
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
1.05 g
Chain Length
36 cm + 4 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
$8.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034571 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.24 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034570 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.91 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
68 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.24 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |





