Silver Unicorn Necklace and Stud Earrings Set - 7666
$13.07 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10010066
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Weight
1.68 g
Size (w x h)
8x11, 8x10 mm
Chain Length
36 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
$10.33 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8, 6 x 9, 4 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.70 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 8, 8 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7, 6 x 11 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.36 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9, 8 x 6, 4 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.75 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022275 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10, 13 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







