Silver Butterfly Stud and Hoop Earrings Set - 22813
$13.44 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
45 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10034538
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.61 g
Size (w x h)
8x6, 3x3 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.95 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034002 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9, 7 x 9, x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.70 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7, 8 x 6, 4 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.97 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







