Silver Mixed Nose Jewelry Set - 10102
$1.50 USD /Need more than what's in stock?
275 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$1.59 USD /Need more than what's in stock?
25 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 2 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.78 USD /Need more than what's in stock?
160 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.80 USD /Need more than what's in stock?
424 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.25 USD /Need more than what's in stock?
242 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014262 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.06 USD /Need more than what's in stock?
122 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.59 USD /Need more than what's in stock?
336 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







