3mm 4mm and 5mm Cubic Zirconia Silver Stud Earrings Set - 7699
$7.02 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10010100
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.65 g
Size (w x h)
5x5, 4x4, 3x3 mm
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 14 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.03 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







