18mm Silver Twisted Huggie Earrings - 20571
$20.59 USD /Need more than what's in stock?
102 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$10.27 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029720 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.91 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.85 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037540 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$14.36 USD /Need more than what's in stock?
67 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.60 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.77 USD /Need more than what's in stock?
136 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







