Silver Heart Charm Hoop Earrings - 4345
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10010609
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.50 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
$4.19 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011557 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.89 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
151 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001846 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.29 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.84 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
104 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001845 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.57 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
94 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007345 ... 10007346 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







