70mm Silver Thick Hoop Earrings - 4602
$37.09 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.68 USD /Need more than what's in stock?
199 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.34 USD /Need more than what's in stock?
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$21.68 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 50 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.28 USD /Need more than what's in stock?
185 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Hoop Size | 1.3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.92 USD /Need more than what's in stock?
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.19 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







