19mm Silver Twisted Hoop Earrings - 21689
$7.96 USD /Need more than what's in stock?
26 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.90 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035191 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.58 USD /Need more than what's in stock?
34 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035156 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.12 USD /Need more than what's in stock?
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.6 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.21 USD /Need more than what's in stock?
132 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021809 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2.5 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.82 USD /Need more than what's in stock?
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035192 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.5 x 35 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$18.58 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







