SKU
10004987
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
1.12 g
Hoop Size
2 x 16 mm (External Diameter)
$7.69 USD /Need more than what's in stock?
6 in stock /Need more than what's in stock?
$3.78 USD
8 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.3 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.92 USD /Need more than what's in stock?
215 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$24.14 USD /Need more than what's in stock?
52 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 50 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.58 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.1 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.58 USD /Need more than what's in stock?
198 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Hoop Size | 1.3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$19.75 USD /Need more than what's in stock?
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010668 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
