16mm Silver Diamond Cut Hoops - 10688
$4.47 USD /Need more than what's in stock?
201 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.42 USD /Need more than what's in stock?
109 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.63 USD /Need more than what's in stock?
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.12 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035156 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.27 USD /Need more than what's in stock?
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.56 USD /Need more than what's in stock?
126 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.92 USD /Need more than what's in stock?
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







