16mm Silver Diamond Cut Hoops - 10688
$4.84 USD /Need more than what's in stock?
201 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$4.41 USD /Need more than what's in stock?
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.58 USD /Need more than what's in stock?
35 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035156 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.76 USD /Need more than what's in stock?
131 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.72 USD /Need more than what's in stock?
77 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.22 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035155 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.85 USD /Need more than what's in stock?
143 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







