14mm Silver Twisted Huggie Earrings - 19604
$10.27 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10029720
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
1.52 g
Hoop Size
2 x 14 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.91 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.60 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.85 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037540 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$14.36 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
67 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
136 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








