SKU
10032923
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
1.14 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Chain Length
36 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
$8.05 USD /Need more than what's in stock?
32 in stock /Need more than what's in stock?
$9.09 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033540 ... 10033541 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.08 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035034 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.39 USD /Need more than what's in stock?
92 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.43 USD /Need more than what's in stock?
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.39 USD /Need more than what's in stock?
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.02 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009837 ... 10009838 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
