Silver Paw Print Bracelet - 20751
$6.81 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
45 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10031769
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Sold As
Pieces
Weight
0.72 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Chain Length
13 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
$5.91 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009889 ... 10009783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034964 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.02 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031779 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.32 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
75 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014124 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
ON SALE
$4.41 USD $4.89 USD
/Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
26 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034962 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







