Silver Flower Stud Earrings - 23155
$4.37 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.44 USD /Need more than what's in stock?
214 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.94 USD /Need more than what's in stock?
75 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.92 USD /Need more than what's in stock?
117 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.16 USD /Need more than what's in stock?
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.88 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.82 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012701 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







