Silver Butterfly Bracelet - 21847
$5.46 USD /Need more than what's in stock?
69 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$5.90 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.29 USD /Need more than what's in stock?
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.71 USD /Need more than what's in stock?
85 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014139 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.31 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031791 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.84 USD /Need more than what's in stock?
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.42 USD /Need more than what's in stock?
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







