AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013404 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013581 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011861 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011845 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012062 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011704 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 22 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011701 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 1 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011700 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 1 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011698 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 1 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011870 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011803 ... 10011802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010419 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 17 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 19 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010420 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006013 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008198 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007271 ... 10007273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008560 ... 10008561 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007689 ... 10007690 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |























































