Silver Bulldog Stud Earrings - 4426
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
48 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10005886
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Sold As
Pairs
Weight
0.52 g
Size (w x h)
6 x 8 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.10 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist


Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014165 ... 10014166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
108 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.30 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
37 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.06 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







